
Рация двухдиапазонная Baofeng UV-5R (MK5), (144-146 Мгц, 430-440 Мгц), 8 Вт, 1800 мАч + Ремешок на шею
- В наличии
- Код: 008143
1 059 ₴
Замовлення можливе при передплаті 200 грн
Вдосконалена модель рації UV-5R МК5 від виробника Baofeng з міцнішим корпусом, soft - touch покриттям і подовженою антеною.
Для зручності в темний час доби передбачено підсвічування дисплея і звукові сигнали клавіатури.
Рация Baofeng UV-5R МК5 8 вт оснащена 3 режимами потужності: high; medium; low (режим для економної витрати заряду батареї, що дуже актуально для туристів).
Функціональність, прийнятна ціна і міцність саме цими головними якостями відрізняється модель рації Baofeng UV - 5rt 8w. МК5
Ця модель сумісна з усіма радіостанціями, що мають аналогічний діапазон частот (144-146 Мгц, 430-440 Мгц).
А містка літій-іонна батарея, у поєднанні з режимом економії заряду, дозволить протриматися на зв | apos;язку до декількох днів.
Пристрій оснащений світлодіодним ліхтариком, так, якщо ліхтар ви забули, то рація зможе замінити і його.
Завдяки невеликій вазі і компактним розмірам, рацію можна носити в рюкзаку, у кишені або руці.
Особливості рації : Потужність 8 Вт; Наявність цифрової клавіатури; Дисплей; Міцний корпус; soft - touch покриття; Подовжена антена; Підсвічування дисплея; Звукові сигнали клавіатури; 3 режими потужності.
Характеристики: Стандарт: VHF, UHF;
Дальність зв'язку : 12000.0 (м);
Число каналів : 128;
Потужність: 8.0 (Вт);
Чутливість: 0.2 мкВ;
Крок сітки частот : 2.5/5/6.25/10/12.5/25 кГц;
Шумоглушитель автоматичний;
Місткість батареї : 1800 mah;
Підтримка стандарту вологозахисту : IP54;
Тип акумулятора : Li - Ion;
Напруга живлення : 7.4 В;
Розміри (ШхВхТ) : 58x110x32 мм; Вес: 250 г;
Регулювання гучності; Голосова активація через гарнітуру (VOX);
Функція натисни і говори (PTT); Режимом економії заряду;
Світлодіодний ліхтарик.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baofeng |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Радиостанция переносная |
| Интерфейс | Проводной |
| Стандарт | VHF, UHF |
| Дальность связи | 10000 м |
| Число каналов | 128 |
| Мощность | 8 Вт |
| Дисплей | Да |
| Минимальный диапазон используемых частот | 136 МГц |
| Максимальный диапазон используемых частот | 520 МГц |
| Регулировка громкости | Регулировка+отключение |
| Диапазон частот | 136-174 МГц, 400-520 МГц |
| Скремблер | Нет |
| Наличие цифровой клавиатуры | Да |
| Шаг сетки частот | 5 кГц |
| Чувствительность | 0.16 мкВ |
| Комплект | Антенна, Зарядное устройство, Гарнитура, Аккумулятор, Клипса, Шнурок Миркит, Инструкция |
| Вес | 105 |
| Гарантия | 24 месяца |
| Мощность передатчика | 8 Вт |
| Количество каналов | 128 |
| Голосовая активация через гарнитуру (VOX) | Да |
| Функция "нажми и говори" (PTT) | Да |
| Поддержка стандарта влагозащиты | IP56 |
| Размеры (ШхВхТ) | 58x110x32 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 1800 мАч |
- Цена: 1 059 ₴






