
Автомобильный эмулятор питания для рации Quansheng TG-UV2 Plus
- В наличии
- Код: 008125
399 ₴
+380 (93) 350-77-87
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замовлення відправляються по передоплаті 200 грн
Автомобільний емулятор живлення для рації QuanshengTG-UV2 Plus
Для того, щоб заощадити заряд акумулятора в рації і зберегти місткість, радимо купити автомобільний зарядний пристрій для рації Quansheng TG UV2 Plus. Це надійна і проста в застосуванні річ, яка забезпечить живлення рації в машині. Акумулятор пристрою має потужність до 12 Вт.
Сумісність:
- Рация Quansheng TG-UV2
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Quansheng |
| Напряжение питания | 12 В |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Выходное напряжение | 10 В |
| Входное напряжение | 25 В |
| Пользовательские | |
| Для рации | Quansheng TG-UV2 Plus |
- Цена: 399 ₴


