
Портативна Рація Baofeng BF-888S комплект 2 шт., UHF, 5 Вт, 1500 мАг + гарнітура
- В наличии
- Код: 006937
1 019 ₴
BAOFENG BF - 888s - професійна радіостанція з множиною функцій і можливостей.
5 Ват вихідної потужності передавача і сучасна цифрова обробка сигналу дозволить отримати максимальну дальність радіозв | apos;язку за будь-яких умов.
Представляємо вашій увазі комплект з двох рацій Baofeng BF - 888s. Це доступна рація з простим і зрозумілим функціоналом. Baofeng BF - 888s працює в діапазоні частот 400-470 мГц, має 16 каналів пам | apos;яті.
Рації комплектуються акумуляторами місткістю 1500 mAh, вони виконані за сучасною технологією Li - ion і витримують до 500 циклів заряд/розряд.
Цей комплект підійде як для початкових радіоаматорів, так і для професіоналів в якості додаткових рацій. Завдяки використанню стандартного роз | apos;єму Kenwood 2 - Pin, до рацій можна підключати безліч аксесуарів, які розширять функціональність, і підвищать зручність використання. Купити комплект рацій Baofeng BF - 888s вигідніше чим рації окремо.
Особливості рації :
- зручне управління (включив і говори - PTT);
- голосові підказки;
- голосове управління VOX;
- аварійна сигналізація;
- моніторинг слабких сигналів;
- енергозбереження батареї;
- сигнал про низьку напругу;
- таймер тайм-аут;
- можливість підключення зовнішньої антени;
- легко програмується з комп | apos;ютера;
Характеристики:
- Частота: 400-470 Мгц;
- Потужність: 5Вт;
- Дальність зв | apos;язку до 8 км;
- Крок сітки 2.5 кГц;
- Напруга живлення : 3.7 В;
- Чутливість: 0.16 мкВ;
- Призначення: Портативні радіолюбительські;
- Розміри: Висота: 110 мм Ширина: 50 мм Глибина: 32 мм;
- Стандарт UHF;
- Тип акумулятора : Li - Ion (літій-іоний);
- Місткість акумулятора : 1500 mah;
- Кількість каналів 16;
- Вага 150 гр.
Комплектація:
- Радіостанція Baofeng BF 888s - 2 шт;
- Антена 400-480 mhz - 2 шт;
- Гарнітура - 2 шт;
- Ремінь для перенесення (19см) - 2 шт;
- Зарядний пристрій 220 В - 2 шт;
- Акумулятор 1500 mAh - 2шт;
- Інструкція - 2 шт;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baofeng |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Радиостанция портативная |
| Дальность связи | 5000 м |
| Число каналов | 16 |
| Мощность | 5 Вт |
| Шумоподавитель | Автоматический |
| Дисплей | Нет |
| Минимальный диапазон используемых частот | 400 МГц |
| Максимальный диапазон используемых частот | 470 МГц |
| Регулировка громкости | Регулируется |
| Пользовательские характеристики | |
| Кнопка PTT | Одинарная |
| Тип аккумулятора | Li-ion |
| Наличие цифровой клавиатуры | Нет |
| Пылевлагозащита | Нет |
| Напряжение питания | 3.7 В |
| Чувствительность | 0.16 мкВ |
| Емкость аккумулятора | 3800 мАч |
| Размеры | 110Х50Х32 мм |
| Комплект | Аккумулятор 2 шт., Клипса 2 шт., Антенна 2 шт., Коробка, Инструкция, Шнурок Mirkit |
- Цена: 1 019 ₴




